Martyna Kmuk w USA! KSZO SMS ? w jakim składzie?

Wiemy już, że Barbara Romanowska, która pod panieńskim nazwiskiem Bawół występowała w barwach KSZO jeszcze w Orlen Lidze, została jako pierwsza potwierdzona do gry na nowy sezon w drugoligowym KSZO SMS. Kolejną zawodniczką jest nasza dotychczasowa rozgrywająca i kapitan zespołu, Aleksandra Mich. Popularna ?Lola? związała się z ostrowieckim klubem na kolejny rok. Grę w naszym klubie zdecydowały się kontynuować atakująca Oliwia Błaszczyk i środkowa Martyna Żurawska.

W minionym tygodniu do tego grona dołączyła nasza dotychczasowa libero, Wiktoria Rdzanek.

Wszystko wiec wskazuje na to, że do gry na przyjęciu KSZO SMS będzie miał do dyspozycji Aleksandrę Mnich, Barbarę Romanowską, Kaję Klepacz, w ataku Oliwię Błaszczyk i Aleksandrę Ścibisz, na libero Wiktorię Rdzanek, na środku ataku Martynę Żurawską, Emilię Piotrowską i Amelię Kos, a na rozegraniu Karolinę Stefańską i Natalię Imiełowską.

Jak się dowiedzieliśmy, nasz klub czyni starania o pozyskanie nowej rozgrywającej, środkowej i libero.

Z zespołu odchodzi natomiast Martyna Kmuk, która rozpoczyna naukę w USA.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *