To będzie koncert tego lata? Karolina Czarnecka w piątek w „Zmianie klimatu”

Ale pięknie zaczyna nam się sezon letnich koncertów w „Zmianie Klimatu” w Ostrowcu Świętokrzyskim. Już w piątek o godz.20 wystąpi tu Karolina Czarnecka. Koncert z uwagi na pandemię był kilkukrotnie przekładany. Bilety w cenie 35 zł są do nabycia w przedsprzedaży, zaś po 45 zł będą dostępne w dniu koncertu.
Karolina Czarnecka podbiła muzyczny świat utworem „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2014 r. Teraz w Ostrowcu Świętokrzyskim będzie promować swój najnowszy album zatytułowany „Cud”, z którego światło dzienne ujrzał właśnie singiel „Córy”. To jednak nie tylko kolejna piosenka Karoliny Czarneckiej.
– Debiutowałam EP-ką „Córka”, a kilka lat później przyszły „Córy”- mówi Karolina Czarnecka. Cała ta droga doprowadziła mnie do miejsca, w którym podjęłam decyzję o otwarciu platformy wspierającej rozwój i poczucie własnej wartości nastolatek: CÓRY (http://cory.com.pl). To alternatywne podwórko, społecznie zaangażowany start-up, bezpieczna przystań dla wszystkich Dziewuch. Czerpcie stąd siłę i moc, nie bójcie się też rozwijać swojej delikatności. Macie tu dostęp do warsztatów, cudownych kobiet, inspiracji. Poznawajcie siebie nawzajem i z tego też czerpcie, w dzisiejszym kulcie jednostki nie trudno o samotność, a nie jesteśmy przecież same, bo to my CÓRY!
fot. Dawid Grzelak

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *