Siatkarki KSZO pewnie pokonały w Nowym Sączu Sandecję

II liga siatkówki kobiet. Grupa IV. *Sandecja Nowy Sącz – KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (22:25, 20:25, 11:25).

Sandecja: Olszówka, Gapczyńska, Bogacka, Gabryś, M.Wojta, Długosz, Łubik, D.Wojta, Stokarczyk (libero). Trener: Tadeusz Wcześny.

KSZO SMS: Romanowska, Jakus, Mich, Błaszczyk, Kos, Klepacz, Imiełowska, Ścibisz, Żurawska, Stefańska, Rdzanek i Kowalik (libero). Trener: Piotr Brodawka.

Sprawdziło się to, co przewidywaliśmy po środowym meczu pucharowym w Imielinie. Nasz zespół, już w najsilniejszym składzie, zagrał zdecydowanie lepiej, wygrał na boisku beniaminka i z kompletem punktów znajduje się na czele tabeli.
Sandecja już przed meczem miała spore problemy kadrowe. Wiadomo było, że w starciu z KSZO nie zagrają cztery zawodniczki Sandecji. W efekie gospodynie miały miały w kwadracie tylko jedną siatkarkę.
Oczywiście, w niczym nie umniejsza to sukcesu naszego zespołu. Podopieczne trenera Piotra Brodawki w I i II secie popełniały za dużo niewymuszonych błędów i stąd rezultat obu partii wydaje się w miarę wyrównany. Natomiast w III secie nasza drużyna już udowodniła w pełni swoją wyższość i to w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła.
23 października w 4 kolejce KSZO SMS gra na wyjeździe z Maratonem Krzeszowice.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *