Trzeci piłkarz z wyjściowej jedenastki opuszcza KSZO 1929

20-letni Oskar Majda z powodzeniem grał w KP KSZO 1929. Grał, gdyż dzisiaj rozwiązał kontrakt z naszym klubem. Jesienią wystąpił w 18 meczach. Owszem, czasem młodzieńcza fantazja dawała o sobie znać na boisku i nasz młody piłkarz oglądał dwie czerwone kartki, ale za to strzelił także dwa gole.

To trzeci piłkarz, po Pawle Lipcu i Jakubie Głazie, z podstawowej jedenastki, który rozwiązał kontrakt z KSZO 1929.

Oskar Majda jest wychowankiem Stali Rzeszów, a z naszym klubem podpisał roczną umowę, którą dziś skrócono.

Oskar jest mierzącym 184 cm wzrostu pomocnikiem. Występuje na pozycji defensywnego i środkowego pomocnika. Grał w juniorskich zespołach Stali Rzeszów, Crasnovii Krasne, Zagłębia Lubin, a później trzy ostatnie sezony spędził w Sokole Sieniawa.

Oskar prywatnie jest synem Krzysztofa Majdy, który grał w KSZO po fuzji z zespołem Stasiaka Opoczno m.in. w składzie z Marcinem Kaczmarkiem, Adrianem Sobczyńskim, Grzegorzem Podstawkiem, Ś.P. Arkadiuszem Sójką, Dariuszem Mrózkiem, Arkadiuszem Miklosikiem, Dariuszem Preisem, czy Zbigniewem Czerbniakiem.

Print Friendly, PDF & Email