Pani w fordzie z amfetaminą, 70 gramami marihuany oraz tabletką ekstazy

W dniu 9 marca 2022 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim na ul. Samsonowicza, ostrowieccy kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Ford. Jak sie okazało, w aucie, za którego kierownicą siedziała 32-laatka, znajdowało się kilka porcji białego proszku. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że była to amfetamina.

-Ostrowczanka została zatrzymana i trafiła na komendę ?mówi podkomisarz Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Podczas przeszukania, w pomieszczeniach do niej należących, policjanci zabezpieczyli blisko 70 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana oraz tabletkę ekstazy. Substancje trafiły do laboratorium kryminalistycznego, gdzie zostaną poddane specjalistycznej ekspertyzie.

W tym samym dniu śledczy przedstawili 32-latce zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz kilku porcji substancji psychotropowych. W dniu 10 marca 2022 roku kobieta staneła przed prokuratorem. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie znacznych ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *