Oferta na lato. MOSiR zaprasza na kursy nauki pływania i wakacyjny turniej piłkarski

Wakacyjne kursy nauki pływania

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza dzieci i młodzież na wakacyjne zajęcia nauki pływania, które w lipcu zorganizowane zostaną na Pływalni Rawszczyzna.

 Podczas zbliżających się wakacji zorganizowane zostaną dwa pięciodniowe turnusy, w terminach 27 czerwca-1 lipca i 4-8 lipca. Będą mogły wziąć w nich udział dzieci od „zerówki”, poprzez uczniów szkół podstawowych, po młodzież ze szkół średnich włącznie. Cena za turnus to 65 złotych dla mieszkańców Gminy Ostrowiec Świętokrzyski i 90 zł dla pozostałych uczestników.

Zapisy (wyłącznie osobiste) przyjmowane będą w sekretariacie Pływalni Rawszczyzna, od poniedziałku 20 czerwca (nie można rezerwować miejsc telefonicznie lub mailowo). Przy zapisie należy wykupić karnet w ww. cenie. Co ważne, cena za turnus obejmuje już bilet wstępu na basen, więc uczestnicy zajęć nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów.

Nauka pływania będzie organizowana w godzinach przedpołudniowych. Nie są planowane kursy popołudniowe. Ważna informacja – zajęcia będą się odbywać na basenie głębokim i rozgrzewkowym, o głębokości minimalnej 120 cm, co należy wziąć to pod uwagę przy zapisywaniu najmłodszych dzieci.


MOSiR zaprasza na Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza do udziału w XII Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej Orlik Ogrody 2022, który zaplanowany został na boisku Orlik Ogrody od 28 czerwca do 8 lipca. Turniejowa rywalizacja odbywać się będzie w czterech kategoriach wiekowych.

Organizator zaproponował rozgrywki w czterech kategoriach wiekowych: Orlik (2012 i młodsi), Młodzik (2011-2009), Junior (2008-2006) i Senior (2005 i starsi). W przypadku mniejszej ilości zgłoszonych zespołów możliwe będzie łączenie grup. Zespoły grać będą w składach sześcioosobowych – pięciu graczy w polu plus bramkarz, natomiast kadra drużyny może składać się z maksymalnie 10 zawodników.

Zgłoszenia należy składać w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Świętokrzyska 11 (pokój 2.39) i pocztą elektroniczną na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl – do 27 czerwca (do godziny 10) lub na Orliku Ogrody – najpóźniej do rozpoczęcia spotkania organizacyjnego, które zaplanowane zostało na poniedziałek 27 czerwca o godzinie 14 na terenie Orlika Ogrody (obecność przedstawicieli drużyn obowiązkowa).

Dla najlepszych drużyn oraz strzelców w każdej kategorii wiekowej przewidziano nagrody. Udział w turnieju jest bezpłatny.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *