Patryk Salamon w roli głównej

Miejskie Centrum Kultury zaprasza w piątek 16 września br. do Ostrowieckiego Browaru Kultury na wernisaż wystawy (godz.19.30, foyer Kina Etiuda) oraz koncert (godz. 20.00, sala wielofunkcyjna OBK) Patryka Salamona.
Patryk Salamon to dziewiętnastoletni artysta z Ostrowca Świętokrzyskiego. W tym roku został absolwentem ostrowieckiego Chreptowicza, ale co najważniejsze, dostał się na wymarzone studia na ASP w Warszawie. Na co dzień Patryk dąży do poszukiwania, poprzez sztukę, zmian w strukturach mentalnych społeczeństwa. Swoje umiejętności plastyczne kształcił pod okiem dr Oliwii Hildebrandt z Kielc oraz Marcina Jedlikowskiego z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Muzyczna strona Patryka została odkryta w Miejskim Centrum Kultury, gdzie kontynuował naukę na zajęciach pani Ewy Goworowskiej. Dodatkowo, poznawał swój instrument wokalny oraz rozwijał świadomość ciała na lekcjach pani Martyny Puszki-Maziarz w Opatowie. Teraz nadszedł czas, kiedy Patryk może połączyć wszystkie swoje artystyczne sfery i pokazać się światu. Z twórczością wychodzi naprzeciw swojemu miastu i proponuje niepowtarzalne wydarzenie.
Wstęp wolny. Wydarzenie odbędzie się w ramach Festiwalu Sztuk „BrowArt”.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.