Bez zdobyczy setowej w Jarosławiu. Pierwszoligowe rywalki za mocne

W miniony weekend siatkarki KSZO SMS rozegrały kolejny turniej sparingowy, tym razem w Jarosławiu, w którym zaprezentowały się w meczach z zespołami z I ligi, a więc San Pajdą Jarosław, Solną Wieliczka i Nike Węgrów. W każdym meczu rozgrywane były 3 sety do 25 pkt. bez względu na wynik.

W pierwszym dniu zawodów najpierw siatkarki San Pajda Jarosław pokonały Nike Węgrów 2:1, a nasz zespół uległ Solnej Wieliczka 0:3 (25:27, 13:25, 14:25) po emocjonującym I secie, w którym podopieczne trenera Piotra Brodawki przegrały na przewagi.

W drugiej serii sobotnich meczów jarosławianki wygrały z ostrowczankami 3:0 (25:13, 25:17, 25:21), a Solna Wieliczka zwyciężyła Nike Węgrów 2:1. Po tych spotkaniach panie udały się przed telewizory, na których oglądały fascynujący półfinał mistrzostw świata pomiędzy Polską, a Brazylią.

W drugim dniu zawodów nasz zespół uległ Nike Węgrów także 0:3 (15:25, 16:25, 14:25) i bez zdobyczy setowej zajął ostatecznie ostatnie miejsce w turnieju. Turniej wygrała drużyna San Pajdy, która w drugim dniu zawodów pokonała Solną Wieliczka 2:1.

Przed naszymi siatkarkami teraz turniej w Tomaszowie Lubelskim, w którym oprócz Tomasovii zmierzą się z pierwszym i rezerwowym zespołem San Pajdy Jarosław.