Piotr Jedlikowski ? ekskluzywny zmiennik

Piotr Jedlikowski wyrósł na super zmiennika w piłkarskim zespole KSZO. W ostatnich meczach trzykrotnie wchodził na murawę w II połowach meczów i trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców.
-Pewnie, że chciałbym grać od pierwszych minut, ale to nie ode mnie zależy – mówi piłkarz. ?Ja staram się pomagać drużynie najlepiej, jak umiem. Cieszę się niezmiernie z tego, że udało nam się zremisować z Wisłą Puławy, choć mogliśmy pokusić się o zwycięstwo. Raz jeszcze okazało się, że nasz zespół potrafi grać do ostatnich minut i walczyć o trzy punkty. Grałem na różnych pozycjach, ale od trzech spotkań trener zaczął mnie wystawiać na pozycji lewoskrzydłowego. Przyznam się do tego, że odpowiada mi ta rola, dobrze czuję się na tej pozycji. Nie spodziewałem się, że tak dobrze będziemy sobie radzić w rozgrywkach ligowych, tym bardziej moja radość jest większa.

-Piotr dysponuje ogromnym potencjałem, którego być może nie docenili wcześniejsi szkoleniowcy ? mówi trener, Marcin Wróbel. ?Uważam, że każdemu trzeba dać szansę i zaufać, że wniesie cegiełkę do dobrej gry zespołu. Piotrek za to zaufanie odwdzięcza się. Na razie jest zmiennikiem, ale pracuje wytrwale, puka do wyjściowej jedenastki i na pewno otrzyma szansę gry od pierwszych minut.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *