Szósta edycja Szkoły Zdrowego Stylu Życia

Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim organizuje szóstą już edycję Szkoły Zdrowego Stylu Życia. Jest to możliwe dzięki realizacji programu profilaktyczno ? edukacyjnego, skierowanego do osób po 40. roku życia z rozpoznaną chorobą diabetologiczną, kardiologiczną lub nadwagą, a nie posiadających przeciwwskazań lekarskich do aktywności fizycznej, a także chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia.

Zajęcia aktywności fizycznej odbywać się będą dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki, w godzinach pop[południowych. Natomiast spotkania edukacyjne odbywać się będą w formie wykładów lub warsztatów ze specjalistami w danej dziedzinie.

Jak się dowiedzieliśmy, kwalifikacja uczestników chętnych do udziału w programie odbędzie się w dniach od 19 do 21 września w godz. 8-13 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Iłżeckiej 37. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 41 247-61-30 lub bezpośrednio w biurze Wydziału Edukacji, Opieki Zdrowotnej i Spraw Społecznych. Zainteresowani proszeni są o zabranie ze sobą dowodu osobistego i 30 zł na poczet wpisowego. O kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Szósta edycja Szkoły Zdrowego Stylu Życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *