Trzech piłkarzy na celowniku KP KSZO 1929

W pocie czoła przygotowują się do rundy wiosennej piłkarze KSZO. Trenują na boisku przy ulicy Kolejowej, a także korzystają z siłowni w Fitness Centrum (na zdjęciu). Wszystkie zajęcia przebiegają bez problemów.

-Cieszę się, że wszyscy trenujemy w zdrowiu ? mówi trener, Marcin Wróbel. ?Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonaliśmy w minionym tygodniu. Trenujemy intensywnie, ale wiadomo, że praca wykonana zima procentuje na długie miesiące, przez cały, piłkarski rok. Przed nami jeszcze tydzień ciężkich treningów, po których wejdziemy w okres przygotowań sparingowych.

Z zespołem nie trenuje Dominik Cheba, który w nowym sezonie będzie występował w ekipie Ruchu Chorzów. To już pewne i należy Dominkowi tylko życzyć powodzenia w grze w nowy klubie. W barwach ?Niebieskich? zresztą Dominik już występował, zanim powrócił do KSZO.

W zespole pozostaje natomiast Radosław Kardas, choć wcześniej mówiło się, że może przejść do drużyny z Buska.

Nowymi piłkarzami, jak już informowaliśmy, są dobrze znani kibicom z wcześniejszej gry w naszym klubie: stoper Marcin Grunt i pomocnik Marcin Dynarek. Obaj piłkarze są doświadczeni i ich powrót na Świętokrzyską z pewnością będzie korzystny.

W minionym tygodniu do naszych trzecioligowców dołączył również 19-letni obrońca Maciej Miłek. Wychowanek obecnie IV-ligowej Klimontowianki Klimontów, rozegrał w minionej rundzie 18 meczów, w tym 15 w pełnym wymiarze czasowym i strzelił cztery gole. Młody zawodnik został wypożyczony do końca obecnego sezonu.

Coraz głośniej o tym, że po odejściu z KSZO Dominika Cheby na pozycji lewego obrońcy ekipy pomarańczowo-czarnych wystąpi 21-letni Filip Rogoziński, były gracz Zorzy Tempo Pacanów, Piasta Stopnicy, a ostatnio Zdroju Busko. Zawodnik, przypomnijmy tylko, bardzo dobrze wypadł w grudniowym, sparingowym meczu KSZO z tarnobrzeską Siarką.

W orbicie zainteresowań naszego klubu są kolejni, dwaj piłkarze. Pierwszym z nich jest 24-letni pomocnik Mateusz Lampart, były gracz Hutnika Kraków, Puszczy Niepołomice, Proszowianki Proszowice, a ostatnio Limanovii Limanowa.

Drugim z nich jest natomiast bramkarz, 21-letni Dorian Frątczak, wychowanek Hutnika Kraków, który ostatnio reprezentował barwy Stali Stalowa Wola.

Jak zakończą się te przymiarki transferowe, pokaże czas. Pierwszy sparing nasz zespół rozegra 26 stycznia z Siarką w Tarnobrzegu i być może w tym meczu trener Marcin Wróbel będzie testował wszystkich przymierzanych do gry w naszym trzecioligowcu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *