?Samochodówka? ponownie najlepsza

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim okazało się najlepsze w Samochodowym Turnieju Szkół Średnich, który odbył się w niedzielę pod patronatem starosty Marzeny Dębniak.
Kolejne miejsca zajęli: Zespół Szkół Nr 3, Zespół Szkół Nr 2 oraz III LO im. Wł. Broniewskiego. Do zwycięskiej szkoły uczęszcza też najlepszy ?młody kierowca? Adrian Bakalarski, który przejechał samochodem z piłeczką tenisową umieszczoną na kole Stewarta, najszybciej trasę zlokalizowaną na placu manewrowym ostrowieckiego WORD-u.
– Cieszę, że młodzi ludzie tak dobrze radzą sobie za kółkiem – ocenia prezes ostrowieckiego oddziału Automobilklubu Kieleckiego, Tadeusz Dąbrowski. Zwycięzca uzyskał rewelacyjny czas 1, 03 min. Szkoda, że nie wszystkie szkoły biorą udział w tym konkursie, ale liczę, że w kolejnej edycji na starcie zjawią się reprezentacje wszystkich klasówek. Dzisiejsza rywalizacja pokazała też, że panie mogą dzielnie radzić sobie z wymagającą trasą.
Organizatorzy za możliwość zorganizowania turnieju dziękują Starostwu Ostrowieckiemu, ostrowieckiemu oddziałowi WORD oraz Szkole Jazdy ?AutoSAW?.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *