Bartłomiej Smuczyński i Dariusz Partyka zasilają KSZO. Nasz klub szuka jeszcze stopera i bocznego pomocnika

Jutro, 10 lutego ostrowieccy piłkarze zagrają ze Stalą w Stalowej Woli, a 13 lutego w Lublinie z Motorem. Natomiast 20 lutego zmierzą się w Staszowie z Siarką Tarnobrzeg.

Dariusz Partyka wypożyczony z opcją pierwokupu

Dariusz Partyka, uzdolniony młodzieżowiec, ostatnio występujący w Wisłoce Dębica, zostanie z podkarpackiego klubu do czerwca 2021 roku piłkarzem KP KSZO 1929. Po tym okresie, nasz klub zyska prawo pierwokupu jego karty zawodniczej.

19-letni piłkarz trafił do Wisłoki z Avii Świdnik. Jest graczem defensywnym. Potrafi zagrać zarówno w obronie, jak i w linii pomocy. Mierzy 177 cm wzrostu.

Jest wychowankiem Rzemieślnika Pilzno. Grał w zespołach juniorskich Stali Rzeszów i Wisły Kraków. Występował także w Stali Kraśnik.

Robert Majewski będzie grał w masce

Jak już informowaliśmy, nasz stoper Robert Majewski w meczu sparingowym z radomską Bronią w jednej z akcji odniósł kontuzję rozcięcia łuku brwiowego. Jak się okazało, kontuzja okazała się groźniejsza?

Piłkarz nasz odniósł bowiem na dodatek urazu kości policzkowej. Jak się dowiedzieliśmy, na najbliższych treningach pojawi się w masce i jak liczy klub w pierwszych meczach o mistrzostwo III ligi będzie do dyspozycji trenera Tadeusza Krawca.

W środę będziemy wiedzieli, czy Karol Szymkowiak zasili Wisłę Płock

Karol Szymkowiak – bramkarz KSZO otrzymał od naszego klubu zgodę na testy w ekstraklasowej Wiśle Płock i w minionym tygodniu przebywał na testach w klubie z Mazowsza.

21-letni bramkarz KSZO, to wychowanek Wyzwolenia Chorzów. Grał w ekipach juniorskich Stadionu Śląskiego Chorzów i Legii Warszawa. Zanim trafił do ostrowieckiego klubu występował w rezerwach Miedzi Legnica.  

Jak się dowiedzieliśmy, Karol ma się pojawić na poniedziałkowym treningu KSZO. Natomiast w środę będzie wiadomo, czy Wisła zdecydowała się na transfer.

Gdyby doszło do transferu Karola do Wisły Płock, to trener naszych bramkarzy Janusz Jojko ma już na oku nowego, młodego golkipera, który mógłby występować w KSZO.

Fuad Bayramov ma kontuzję mięśnia czwórgłowego

26-letni Fuad Bayramov, piłkarz z Azerbejdżanu, który ma zostać piłkarzem KSZO w środowym meczu sparingowym z Sandecją Nowy Sącz nabawił się kontuzji naderwania mięśnia czterogłowego.

Według naszego klubu, Fuad będzie musiał mieć co najmniej dwa tygodnie przerwy w zajęciach treningowych  i przy najlepszych rokowaniach będzie gotowy do gry w drugiej, wiosennej kolejce.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *