Bartosz Konwicki nowym szczypiornistą KSZO

Nowym graczem KSZO został młody, 19-letni Bartosz Konwicki, występujący na pozycji lewego rozgrywającego. Mierzy 193 cm wzrostu. Grał w SMS Kwidzyn i VIVE Kielce.

Przypomnijmy tylko, że KSZO zasilili już Mateusz Bysiak – wychowanek Vive Kielce, rozgrywający, który ostatnio bronił barw AZS UJK Kielce, Łukasz Majchrzak – dotychczasowy gracz SMS Kielce i Grzegorz Sobut, który w ekipie KSZO występował w sezonie 2017/2018, a także był zawodnikiem Stali Mielec, Chrobrego Głogów i Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. W KSZO będzie grał także Dawid Zadrożny, który ostatnio występował w lidze centralnej w ekipie KPR Legionowo. To 22-letni wychowanek Wisły Płock, leworęczny rozgrywający, dysponujący 196 cm wzrostu. Nosi ksywkę „Wiewiór”, a prywatnie jego hobby, to sport, seriale i gotowanie. Powrót do klubu zanotował także Hubert Skuciński.

Natomiast kontraktów nie przedłużyli z naszym klubem dotychczasowy kapitan drużyny Maciej Jeżyna, który przeniósł się do Orląt Zwoleń, a także chyba kończący karierę sportową Sebastian Iskra oraz Jakub Ćwięka (będzie grał w Czuwaju Przemyśl), Damian Falasa (trafił do KSSPR Końskie), Michał Grabowski i Wiktor Jędrzejewski (wybrał ofertę KPR Legionowo).

Z zespołu, po rozpoczęciu studiów, odszedł także Filip Chmielewski. Nie wiadomo jeszcze w jakim klubie będzie grał. Dowiedzieliśmy się jednak, że jego wypożyczeniem zainteresowany jest MTS Chrzanów.

Podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego do zajęć wrócą 16 sierpnia.

W nowym sezonie KSZO w grupie D I ligi rywalizować będzie z takimi drużynami, jak: SMS I Kielce, SMS II Kielce, MTS Chrzanów, AZS AGH Kraków, KSSPR Końskie, Viret Zawiercie, Wisła Sandomierz, ASPR Zawadzkie, Orzeł Przeworsk, AZS UMCS Lublin.

Pierwszy mecz ligowy KSZO rozegra 24 września w Kielcach z SMS II.

fot. Facebook

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.