Natalia Partyka na Foto Models Poland 2022! Relację pokaże TV Polsat (zdjęcia)

Miss Województwa Świętokrzyskiego i Miss Ostrowca Świętokrzyskiego, czyli Natalia Partyka wróciła właśnie z Riwiery Tureckiej gdzie brała udział w konkursie Foto Models Poland 2022. O tym, jak jej poszło będziemy mogli dowiedzieć się z Telewizji POLSAT, która rejestrowała konkurs w Alanyi.

– Razem z Karoliną Skowerską i Martyną Popecką reprezentowałyśmy województwo świętokrzyskie- opowiada nam Natalia Partyka. W ciągu tych zaledwie kilku dni miałyśmy czas na nauczenie się choreografii pod czujnym okiem pani Magdy Koszela. Przez napięty plan każdego dnia wyjazdu pomagał nam przebrnąć pan Michał Niemiec. Natomiast niesamowite kadry na sesjach zdjęciowych robił światowej sławy fotograf Yazan Hamama. Patronem medialnym towarzyszącym nam przez cały wyjazd była Telewizja Polsat.

Maxima Models od wielu lat jest organizatorem renomowanych konkursów takich jak Queen of Poland i Foto Models Poland, które odbywają się w ekskluzywnych kurortach w egzotycznych krajach. Konkursy otworzyły przed wieloma finalistkami drzwi do świata modelingu i fotomodelingu. Dla wielu dziewczyn wzięcie udziału w konkursie okazało się być rozpoczęciem kariery.

– Cały wyjazd był dla mnie nie lada wyzwaniem, ale i niezapomnianym przeżyciem- mówi Natalia. Między innymi pierwszy raz w życiu byłam w Turcji. W ciągu dnia dużo się działo, zaraz po śniadaniu zazwyczaj miałyśmy próby choreografii, nagrania i sesje zdjęciowe. I tak właściwie zmieniała się tylko kolejność i miejsce tych czynności (śmiech). W ciągu wyjazdu byłyśmy też na dwóch wycieczkach. Odwiedziłyśmy Sealanya seapark&dolphinpark gdzie mogłyśmy popływać z morskimi stworzeniami m.in. z delfinami i zobaczyć jakie sztuczki potrafią te zwierzęta. Dwie nasze koleżanki-finalistki nurkowały nawet z rekinami! Niezapomnianym przeżyciem był dla mnie rejs statkiem u wybrzeży Alanyi. Spełniłam tam jedno ze swoich marzeń – skok ze statku do morza.

Natalia Partyka mówi nam dziś, że wyjazd na konkurs poza granice kraju to niej kolejne motywujące doświadczenie.

– Poznałam fantastycznych ludzi, zdobyłam nowe umiejętności w zakresie fotomodelingu i mimo ciężkiej pracy dobrze się bawiłam- przyznaje. Z dziewczynami złapałam dobry kontakt. Pomagałyśmy sobie i mogłyśmy lepiej się poznać podczas tego tygodnia. Cieszyły mnie sukcesy koleżanek, zwłaszcza podczas werdyktu Jury. Zwyciężczynią tegorocznego Foto Models Poland została Emilia Chrzanowska z Makowa Mazowieckiego.

Natalia Partyka wzięła udział w konkursie Foto Models Poland dzięki temu, że uczestniczyła wcześniej w wyborach Miss Ostrowca Świętokrzyskiego i Miss Ziemi Świętokrzyskiej organizowanych przez Zbyszka Lisowskiego i jego Euro Media.

–  Z organizatorami konkursów Queen of Poland i Foto Models Poland współpracujemy już od blisko dziesięciu lat – mówi Zbigniew Lisowski. Bardzo często uczestniczą w nich dziewczyny z województwa świętokrzyskiego, które biorą udział w lokalnych i regionalnych konkursach. Już kilkakrotnie sięgały one po najwyższe tytuły, a także wyróżnienia komplementarne na Foto Models Poland. Same konkursy organizowane w bardzo atrakcyjnych kurortach to także możliwość poznania najróżniejszych zakątków świata.

– Zachęcam dziewczyny do brania udziału w regionalnych konkursach piękności bo są one bardzo często początkiem przygody z fotomodelingiem i udziałem w konkursach o szczeblu krajowym czy międzynarodowym. Uważam, że jeśli los daje nam szansę spełnić marzenia to warto się odważyć po nie sięgnąć- mówi Natalia. 11 grudnia w Ostrowcu Świętokrzyskim nadarza się ku temu okazja ponieważ organizowany jest konkurs Miss Ostrowca Świętokrzyskiego. Gorąco kibicuję przyszłym kandydatkom  ponieważ będę wtedy zasiadać w Jury i koronować przyszłą Miss.

Przypomnijmy, że został uruchomiony został link  do wysyłania zgłoszeń kandydatek do wyboru Miss Ostrowca Świętokrzyskiego http://www.euromedia.kie.pl/mod/82/t/iP/cPath/9

Dostępny jest również specjalny facebookowy profil, zaś link do Miss Ostrowca Św. to https://www.facebook.com/Miss-Ostrowca

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *