Roksana w kolejnym światowym konkursie piękności. Tym razem w Malezji (zdjęcia)

Pochodząca z powiatu ostrowieckiego Roksana Oraniec reprezentuje Polskę na kolejnym międzynarodowym konkursie piękności. Tym razem uczestniczy w wyborach Miss Cosmo World 2022 w Malezji, a dokładnie w jej stolicy Kuala Lumpur.

– Zgrupowanie rozpoczęło się 15 listopada i potrwa aż do 4 grudnia- opowiada nam Roksana Oraniec. Wieki finał odbędzie się w sobotę 3 grudnia . Na zgrupowanie przyjechało 42 dziewczyny z całego świata po czym po tygodniu odbyły się eliminacje i do wielkiego finału zostało zakalikowane 22 dziewczyny w tym ja, jako reprezentantka Polski.

Dla Roksany Oraniec ten konkurs to kolejne wyzwanie, ale i okazja do poznania jeszcze jednego zakątka świata.

– Znajdujemy się w stolicy i samym sercu  cudownej Malezji , która zaskakuje budownictwem krajobrazami i kuchnia – przyznaje. Przez okres zgrupowania oprócz przygotowań, sesji zdjęciowych, układu choreografii , warsztatów z przemówień również miałyśmy okazje zwiedzać piękne zakątki Malezji na przykład Malakka, czyli najstarsze miasto kraju czy Republiki Signapur.

Podczas wielkiego finału będzie sześć wyjść na scenę w sukniach wieczorowych, pokaz w strojach kąpielowych, wyjście w stroju narodowym, pokaz mody projektantów z Malezji , wyjście z przemowa i odpowiadanie na pytania również będzie odbędzie się pokaz talentów gdzie Roksana Oraniec zaprezentuje taniec flamenco. Trzy pierwsze miejsca wygrają po 10 000 dolarów, także walka o koronę jest bardzo zacięta.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *