Ruszają zajęcia BiegamBoLubię!

To będzie wyjątkowy sezon dla akcji BiegamBoLubię, która w tym roku obchodzi jubileusz 10 lat działalności.
Kiedy w 2009 roku startowały treningi, zajęcia odbywały się pilotażowo w czterech miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Bielsko-Białej. Po upływie dekady akcja treningowa dla amatorów zyskała ogólnopolski wymiar, bowiem można już ćwiczyć w aż 100 lokalizacjach! W Ostrowcu Świętokrzyskim we wtorek o godzinie 18.30 zainaugurowany zostanie siódmy sezon.
Treningi ruszą w całym kraju od 1 kwietnia i potrwają do 11 listopada. Podczas 33 tygodni trwania akcji w 100 lokalizacjach trenuje średnio aż 45 000 uczestników! W tym sezonie odbędzie się aż 330 treningów. BBL to nie tylko treningi, to także ogólnopolskie akcje, testy i zawody, tj. sprawdziany w biegu na 100 oraz 1000 metrów, a także Test Coopera, czyli bieg na 12 minut, podczas których należy przebiec jak największy dystans.
Zajęcia Biegam Bo Lubię w Ostrowcu Świętokrzyskim odbywać się będą w Ośrodku Wypoczynkowym GUTWIN 3 razy w tygodniu – we wtorki i czwartki o godzinie 18.30 oraz w niedziele o godzinie 9.30. Inauguracja sezonu odbędzie się we wtorek, 2 kwietnia. Serdecznie zapraszamy!
Treningi są otwarte i darmowe. Może na nie uczęszczać zarówno biegacz zaawansowany, początkujący oraz taki, który dopiero chciałby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. Do dyspozycji są wykwalifikowani instruktorzy lekkiej atletyki, którzy pomogą postawić pierwsze kroki w przygodzie z bieganiem, a także zgłębić tajniki zdrowego, bezpiecznego i efektywnego treningu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *