Ostrowczanki lekkoatletycznymi mistrzyniami województwa U-18

Na stadionie lekkoatletycznym w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego U-18 i U-20 w Lekkiej Atletyce.
Znakomicie zaprezentowały się w nich nasze zawodniczki z UKS ?Czwórka? Ostrowiec Świętokrzyski, które zdobyły trzy złote medale. Mistrzyniami województwa zostały: Patrycja Mucha w biegu na 100 m przez płotki wynikiem 16,29 s. (rekord życiowy) oraz Wiktoria Bochniak w rzucie dyskiem wynikiem 25,49 m i w pchnięciu kulą rezultatem 8,88 m.
Z dobrej strony pokazała się też wschodząca gwiazdka naszego klubu, 13 letnia Anastazja Kaczmarek z PSP Nr 14, która w biegu na 100 m uzyskała wynik 14,16 s. (rekord życiowy) oraz w biegu na 200 m z wynikiem 29,12 s. (rekord życiowy).

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *